• Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.
    Pan Gustova
    LIVIC jest dla nas godnym zaufania partnerem, a dla nas niezawodnym wsparciem filtracyjnym.
  • Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.
    Pani Shurko
    LIVIC zapewnia nam odpowiedni filtr do naszej filtracji malarskiej.
Osoba kontaktowa : Lyla Tan
Numer telefonu : 86.21.68173577-8024

Absolute Efficiency Liquid Filter Bag, łatwa obsługa Industrial Filter Bags

Miejsce pochodzenia Shanghai
Nazwa handlowa LIVIC
Orzecznictwo ISO9001/SGS
Numer modelu AccuSEP
Minimalne zamówienie 100PC
Cena Negotiation
Szczegóły pakowania Polywood
Czas dostawy 5-45 dni roboczych
Możliwość Supply 100000 sztuk rocznie
Szczegóły Produktu
materiał Filc igłowany z polipropylenu / filc poliestrowy / siatka nylonowa / wielowłóknowy z polipropylenu / Typ filtracji Filtracja wgłębna, filtracja powierzchniowa
Poziom efektywności Nominalna, bezwzględna Opór cieplny 90 ℃, 145 ℃
Obszar filtra 0,1, 0,25, 0,5 ㎡ Materiał obroży worka filtracyjnego PP, poliester
High Light

Filtr siatkowy

,

wkład filtrujący głębokości

Zostaw wiadomość
opis produktu
Element filtra worka filtrującego

Opis

Torba filtracyjna AccuSEP została zaprojektowana do absolutnej filtracji, a jej wydajność filtracji wynosi do 99%. Wydajność filtracji może konkurować z tym samym klasą drogich wkładów filtracyjnych, a natężenie przepływu pojedynczego worka o rozmiarze 2 jest 7-10 razy większe niż wkładki harmonijkowej o długości 40 cali. Jest także bardzo łatwy w instalacji i wymianie. Zoptymalizowana warstwa filtra gradientowego AccuSEP zapewnia funkcję wstępnego filtrowania i wyższą zabrudzoną pojemność oraz oszczędza zużycie mediów filtracyjnych.
Torba filtracyjna AccuSEP wykonana jest w 100% z polipropylenu klasy FDA bez żadnego oleju silikonowego, klejów lub innej kompozycji uwalniającej, która może zanieczyszczać ciecz. Warstwy filtrów gradientowych zawierają filtrowaną wstępnie polipropylenową warstwę wstępnego filtrowania, wielowarstwowe kompozytowe membrany filtracyjne z polipropylenu, zewnętrzną warstwę ochronną. AccuSEP jest bardzo dobry w filtrowaniu bardzo małych cząstek, a nawet miękkich zanieczyszczeń, takich jak formuły i substancje organiczne. Wystarczająca przestrzeń głęboka może wychwycić miękkie zanieczyszczenia we włóknach filtracyjnych. Wręcz przeciwnie, miękkie zanieczyszczenia będą się łatwo wklejać na powierzchnię konwencjonalnych elementów filtracyjnych i skracać żywotność elementu filtra. A niektóre zanieczyszczenia wydostają się przez warstwę filtracyjną i powodują awarię filtracji. Obszar filtra AccuSEP wynosi 0,25 m2 i 0,5 m2, a opcjonalnym filtrem jest PB.

Worek filtracyjny LIVIC zawiera Głębokość filtracji i siatkową filtrację powierzchni

[Filtracja wgłębna] Warstwa filtracyjna składa się z przepuszczania cienkich włókien według rodzaju reguł odrywania, dobrze usuwa małe cząstki stałe i niektóre miękkie nieczystości. Wyraźnie objaśnia płyn i jest rodzajem jednorazowych środków filtracyjnych. Przestrzeń głęboka ma silniejszą brudną zdolność utrzymywania. Dotyczy to filtracji cieczy o normalnej i niskiej lepkości przy wysokich wartościach filtracji.

[Filtracja powierzchni siatki] Warstwa filtrująca składa się z gładkiej, sztywnej siatki utkanej z pojedynczego włókna, a siatka powierzchniowa jest zwykle

typ dziurki kwadratowej. Dobrze jest usunąć większe cząstki stałe. Cząstka większa niż rozmiar siatki zostanie zablokowana, a cząstki mniejsze niż rozmiar siatki przechodzą łatwo. Filtracja powierzchni siatki ma funkcję ekranowania w zestawie. Placek filtracyjny na powierzchni siatki jest łatwy do usunięcia i oczyszczenia, a siatki z filtrem mogą być ponownie użyte kilka razy po czyszczeniu.

Dane techniczne:

Materiał Filc igłowany z polipropylenu / filc poliestrowy / siatka nylonowa / wielowłóknowy z polipropylenu / poliestru
Ocena filtracji 1-1000μm
Temperatura projektowa 0-145 ° C
ROZMIAR

1 # Torba filtracyjna, Φ178mm, długość 419mm

2 # Torba filtracyjna, Φ178mm, długość 813mm

4 # Torba filtracyjna, Φ102mm, długość 355mm

Aplikacje:

■ Obowiązujące branże: Drobne chemikalia, systemy uzdatniania wody, papier i szpryca, produkcja samochodów, petrochemia, obróbka skrawaniem, powłoki, elektronika itp.
■ Odpowiednie płyny: Szeroki zakres zastosowania, wszystkie ciecze zawierały mikro-zanieczyszczenia.