products

Lateksowe skrobanie Samooczyszczający filtr Automatyczna praca dla brudnej wody

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: LIVIC
Orzecznictwo: CE/ISO9001/SGS
Numer modelu: DFA
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 6-8 tygodni
Możliwość Supply: 100szt rocznie
Szczegóły informacji
Materiał obudowy: 316L / CS / 304 Stopień filtracji: 50-2000μm
Lepkość: 1-800000 cps Flowrate Rang: 30-6500 m³ / h
Ciśnienie projektowe: 1,0 MPa Temperatury: 200 ℃

opis produktu

Samoczyszczący filtr lateksowy do skrobania, mechanicznie oczyszczony filtracja bentonitowa

Opis

Samoczyszczący się filtr lateksowy (w skrócie filtr DFA), to nowy wysokowydajny samoczyszczący się filtr, opracowany niezależnie przez LIVIC. Automatycznie usuwa cząsteczki i zanieczyszczenia z powierzchni wewnętrznej elementu filtra za pomocą mechanicznego skrobania i może stale pracować w trybie on-line. DFA jest przeznaczony do filtracji o wysokiej lepkości do 800 000 mPa.s. Stopień filtracji wynosi 50 ~ 1500μm. Może najszybciej usunąć zanieczyszczenia z powierzchni elementu filtrującego, dzięki czemu bardziej skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Ma zastosowanie do wody i różnych lepkich cieczy. Filtr DFA został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie ze standardem wysokiej wydajności, wysokiej jakości i niezawodności LIVIC. Jest to światowej klasy filtr jakości.

Konwencjonalne filtry są często zatkane podczas filtrowania lepkiej cieczy i usuwania miękkich zanieczyszczeń. Klienci muszą wybierać większe filtry lub czyścić filtr ręcznie i dowolnie, co oznacza kosztowne inwestycje, ciężką pracę, cenną utratę płynów. Filtr DFA rozwiązuje tego typu problemy dzięki zaawansowanej zasadzie samooczyszczania. Zawsze utrzymuje element filtrujący w czystości, odprowadza odpady płynne o wysokim stężeniu zanieczyszczeń, zmniejsza utratę cieczy. Podczas filtrowania lepkich cieczy, takich jak brudna woda, kleje, żywice, polimery i oleje, filtr DFA działa wydajniej. W filtrze wibracyjnym odbywa się filtr wibracyjny, filtr workowy, filtr kosza i filtr płukania zwrotnego dzięki jego zaletom technicznym i niskim kosztom eksploatacji.

SYSTEM KONTROLI SAMOCHÓD SAMOCHODOWYCH SERII ACS

W przypadku filtra DFA LIVIC opracował około 20 konkretnych modeli systemów sterowania ACS, które są podzielone na wersję podstawową i zaawansowaną. Opierają się na Simens LOGO !, uruchamiają programy LIVIC, wydajnie kontrolują filtr i spełniają różne wymagania automatycznej kontroli.
Wersja podstawowa to typ kontroli czasu. Cykl czyszczenia i cykl przedmuchiwania są ustawiane według czasu. Bez urządzenia różnicowego.

Wersja zaawansowana ma zarówno tryb różnicowy (DP na krótki), jak i tryby czasu. DP wskazuje na akumulację placka filtracyjnego i zatkanie elementu filtrującego. Po osiągnięciu zadanej wartości DP w trybie DP uruchamiane są sekwencje czyszczenia. Zalecana wartość DP to 50KPa, którą można ustawić w zakresie od 10 do 100KPa. Tryb DP jest najbardziej efektywny i szeroko stosowany. Tryb czasu można ustawić w zakresie od 0 do 24 godzin. Jeśli tryb DP ulegnie awarii, tryb czasu nadal działa jako ostateczna ochrona bezpieczeństwa. Ustawiony czas będzie zbliżony do średniego cyklu w trybie DP.


Wersja zaawansowana rezerwuje trzy suche punkty kontaktowe, które wskazują stan zasilania, stan czyszczenia i informację zwrotną o awarii. Sprzężenie zwrotne awarii obejmuje przeciążenie DP, awarię działania zaworu, skrobanie. Monitoruje filtr, przekazuje informację o awarii w czasie, zapobiega uszkodzeniu sprzętu i zapobiega stratom cieczy i fluktuacjom ciśnienia w czasie z powodu awarii zaworu.


Dostępne są dwa rodzaje przyrządów DP: jeden przetwornik DP lub dwa przetworniki ciśnienia jako pomiar kombinowany. Nadajnik jest czuły i niezawodny i wysyła sygnał DP w czasie rzeczywistym.


Dostępna jest określona konstrukcja z klasą Ex-proof. Wszystkie instrumenty i panel sterowania spełniają wymagania odpornościowe. Dostępny jest również system sterowania oparty na sterowniku Simens S7-200, który można skonfigurować w systemie DCS i który obsługuje protokoły komunikacyjne Profibus-DP lub Modbus.

Dane techniczne:

Filtruj główny typ DFA7 DFA22 DFA41 DFA71 DFA213 DFA284
Obszar filtra (㎡) 0,07 0,22 0,41 0,71 2.13 2,84
Ilość elementu filtrującego. 1 3 4
Głośność (L) ~ 4 ~ 24 ~ 42 ~ 175 ~ 620 ~ 760
Rozmiar wlotu i wylotu DN25-DN50 DN50-DN80 DN65-DN100 DN80-DN125 DN100-DN150 DN150-DN250
Purge Size DN40
Obowiązująca ciecz woda i lepka ciecz (<800 000 cps), zawartość zanieczyszczeń <1000 ppm
Stopień filtracji 50-2000μm
Standardowe ciśnienie obliczeniowe 1,0MPa, dostępna większa presja projektowa
Temperatura projektowa 0-200 ℃ (określone za pomocą materiałów uszczelniających)
Czyszczenie DP 50-100KPa (różni się lepkością cieczy)
DP Instrument przetwornik ciśnienia / przetwornik różnicy ciśnień
Standardowy wlot i wylot HG20592-2009 Kołnierz (standardowy, zgodny z DIN), HG20615-2009 Kołnierz (zgodny z ANSI B16.5) DIN11851 złącze sanitarne, gwint wewnętrzny
Filtruj serię elementów MS / NS / AS
Materiał mokrego korpusu 304 / 316L / CS
Materiał tłoka 316L
Materiał skrobaka PTFE
Materiał uszczelnienia obudowy NBR / EPDM / VITON / Silastic / FEP w kapsułkach
Materiał uszczelnienia elementu NBR / EPDM / VITON / Silastic / FEP w kapsułkach
Materiał uszczelnienia tłoczyska NBR / PU / VITON
Płukanie zaworu Pełnoprzelotowy pneumatyczny zawór kulowy, pojedynczy lub podwójny, materiał 304/316
Wymagania dotyczące zasilania obiektu 220 V AC dla systemu sterowania, 0,4-0,6 MPa czyste i suche sprężone powietrze
Custom-made Design

konstrukcja kurtki dla oleju termicznego lub pary, utrzymuj temperaturę i płynność
nietypowy projekt obejmuje

przyrządy i układ sterowania, do zastosowań łatwopalnych i wybuchowych
Konstrukcja spożywcza, bezpieczna i sanitarna, łatwiejsza do czyszczenia

Aplikacje:

■ Obowiązujące branże: petrochemiczne, wysokowartościowe chemikalia, miazga i papier, żywność i napoje, uzdatnianie wody itp.

■ Odpowiednie rodzaje cieczy: wosk, olej węglowy, monomer, polimer, kwas cytrynowy, brzeczka fermentacyjna, kosmetyki, roztwór krzemowy, mydło, sorbitol, steriokrazy, dodatki do mokrych końców, kleje, tusze, oleje smarowe, powłoki, żywica, guma, etanol, miscella, olej jadalny, sok, diesel itp.

CECHY TECHNICZNE I ZALETY

■ Zgarnianie skośne w górę iw dół, skrobanie zanieczyszczeń bezpośrednio, szczególnie dobrze przy lepkiej filtracji cieczy i usuwaniu lepkich zanieczyszczeń zawieszających
■ Prosta struktura, łatwy demontaż, wyciągnięcie wkładu filtra po wyjmowaniu skrobaka, łatwe do wewnętrznego czyszczenia
■ Automatyczna praca, ciągła filtracja on-line, zakończenie ciężkiej pracy wymiany wkładu filtra i czyszczenia
■ Brak jednorazowych mediów filtracyjnych, oszczędza koszty zużycia mediów filtracyjnych i obróbki środowiska
■ Bardzo niski spadek ciśnienia filtracji, stałe natężenie przepływu, oszczędność energii, dobra do utrzymywania ciągłości i ciągłości procesu
■ Zamknięta filtracja, zapobieganie niebezpieczeństwom wycieku cieczy, dobre dla bezpieczeństwa produkcji i zdrowia operatora

Szczegóły kontaktu
Mr. Sun