aboutus

Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.

Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd. Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: LIVIC
Ilość pracowników: >100以上
Coroczne wyprzedaże: >7 Million
Rok założenia: 2009
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

LIVIC jest wiodącą w Chinach firmą zajmującą się kompleksową filtracją przemysłową z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w technologiach filtracji samoczyszczącej i technologii filtracji procesowej. Obsługujemy takie gałęzie przemysłu jak petrochemia, chemikalia, uzdatnianie wody, masy celulozowe i papier, przemysł samochodowy, żywność i napoje, przemysł morski, obróbka metali itp. Nasze różne technologie samoczyszczącej filtracji mają zastosowanie do wód surowych, obiegowych wód chłodzących , oleje, chemikalia i polimery.

Dostarczamy produkty filtracyjne o wysokim standardzie i oferujemy profesjonalne usługi dla wielu dużych międzynarodowych firm i wiodących chińskich firm. Mamy doświadczenie we współpracy projektowej z firmami inżynierskimi. Możemy zaprojektować i wyprodukować systemy filtracji zgodnie z międzynarodowymi i specyficznymi standardami przemysłowymi oraz na podstawie wymagań procesu filtracji klienta. Dostarczamy światowej klasy produkty filtracyjne. Jeśli potrzebujesz produktów do filtracji o wyższym standardzie wydajności, jakości, bezpieczeństwa i serwisu, LIVIC może być Twoim zaufanym partnerem.

Naszymi klientami firmy inżynierskiej są Worley Parsons, DURR, Lurgi, Tetrapak, Bayer Technology Service, Foster Wheeler, SEI (Sinopec Engineering Incorporation), HUALU, Desmet Ballestra, ABB itd. Naszymi klientami końcowymi są BASF, Sinopec, Wacker, CNOOC, Akzo Nobel, Invista, DSM, LANXESS, Honeywell, Nalco, itp. Doskonała reputacja LIVIC, wysokowydajne produkty do filtracji oraz profesjonalne możliwości projektowania i obsługi zdobywają szerokie uznanie.

LIVIC został utworzony w 2009 r. Z kapitałem zarejestrowanym w wysokości 10 mln CNY (opłacony) i zatrudnia około 100 pracowników. Centrum marketingowe i centrum technologiczne LIVIC znajdują się w Szanghaju w Chinach. Mamy dwie bazy produkcyjne, jedną w Szanghaju i drugą w prowincji Jiangsu. LIVIC przeszedł certyfikację ISO9001: 2015, kompleksowo wdraża system zarządzania jakością ISO9001 oraz standard projektowania, wytwarzania i kontroli ASME / GB150, produkuje urządzenia filtrujące i elementy precyzyjne zgodnie ze znormalizowanym procesem. LIVIC konsekwentnie inwestuje w badania i rozwój technologii filtracji i otrzymuje szereg patentów. Ze względu na doskonałą transformację rynku osiągnięć R&D, LIVIC został zatwierdzony przez Shanghai Shanghai High-Enterprise Enterprise od 2015 roku.

LIVIC to profesjonalna firma filtracyjna z globalnym biznesem oraz siecią sprzedaży i serwisu na całym świecie. Mamy oddziały w głównych miastach Chin, takich jak Pekin, Guangzhou, Chengdu, Xi'an. Posiadamy również agencje w Belgii, Norwegii, USA, Kanadzie, Korei, Indonezji, Indiach, Australii, RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich itp. Nasza sieć szybko odpowie na Twoje żądanie i zaoferuje lokalną usługę wsparcia filtracji.

Globalna sieć sprzedaży usług


Historia

LIVIC został założony w 2009 roku z 10 milionami kapitału zakładowego CNY i ma około 110 pracowników. Centrum marketingowe LIVIC i centrum technologiczne znajdują się w Szanghaju. Posiadamy dwie bazy produkcyjne, jedną w Szanghaju, a drugą w prowincji Jiangsu. LIVIC przeszedł certyfikat ISO9001: 2008, kompleksowo wdraża system zarządzania jakością ISO9001 oraz standard projektowania, produkcji i inspekcji ASME / GB150, produkuje urządzenia filtrujące i precyzyjne elementy zgodnie ze standardowym procesem. LIVIC konsekwentnie inwestuje badania i rozwój technologii filtracji i otrzymuje wiele patentów. Ze względu na doskonałą transformację rynkową osiągnięć w zakresie badań i rozwoju, LIVIC został zatwierdzony jako Shanghai High-tech Enterprise przez rząd w Szanghaju w listopadzie 2015 r.

Usługa

Dostarczamy produkty filtracji o wysokim standardzie i oferujemy profesjonalne usługi wielu dużym firmom międzynarodowym i wiodącym firmom w Chinach. Posiadamy doświadczenie w zakresie współpracy projektowej z firmami inżynierskimi. Możemy zaprojektować i wyprodukować systemy filtracji według międzynarodowych uniwersalnych i specyficznych standardów branżowych i wymagań klienta dotyczących procesu filtracji. Dostarczamy światowej klasy produkty do filtracji. Jeśli potrzebujesz produktów do filtracji o wyższej jakości, jakości, bezpieczeństwie i serwisie, LIVIC może być Twoim zaufanym partnerem.

Nasz zespół

Shanghai LIVIC Filtration System Co., Ltd.

1 Schemat struktury organizacyjnej firmy

2 Wyjaśnienie kodu i danych pracownika

Kod Departament
ZA Główny menadżer
b Dział sprzedaży
do Dział Technologiczny
re Dział produktu
mi Admin. I dział HR
fa Dział zakupów
sol Dział finansowy

Szczegóły kontaktu