products

Filtr automatyczny o bardzo wysokiej dokładności 50-3000 m³ / H do oczyszczania wody podziemnej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: LIVIC
Orzecznictwo: ISO9001/SGS
Numer modelu: GFK400
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Polywood
Czas dostawy: 60 dni roboczych
Możliwość Supply: 100szt rocznie
Szczegóły informacji
OBUDOWA MATERIAŁU CZĘŚCI ZAMIENNYCH: CS / 2205 Duplex SS / 316L STOPIEŃ FILTRACJI: 48-1000 mesh
STOSOWANY PŁYN: woda morska, woda słodka, woda surowa ZAKRES FLOWRATE: 180-10000L / s
ROZMIAR WLOTOWY I WYJŚCIOWY: DN80-DN600 STANDARDOWE CIŚNIENIE PROJEKTOWE: 1,0 MPa
High Light:

Automatic Water Filter

,

Process Water Filter


opis produktu

Automatyczny filtr samoczyszczący z odzyskiem katalizatora do oczyszczania wody podziemnej

Opis

Automatyczny filtr samoczyszczący z serii GFK to specjalnie zaprojektowany filtr wysokiej jakości firmy LIVIC do dokładnej filtracji wody. Automatyczny filtr samoczyszczący może skutecznie usuwać z wody zawieszone ciała stałe, osad i planktony. Automatyczny filtr samoczyszczący oczyszcza i regeneruje siatkę filtrującą za pomocą najbardziej wydajnego i stabilnego zasysania wstecznego. Może utrzymać wydajność samooczyszczania i pracować w sposób ciągły z jednym filtrem. Płukanie zwrotne nie przerywa procesu filtracji wody. Zastosowany w innowacyjnej konstrukcji LIVIC, samoczyszczący filtr GFK jest uniwersalny dla różnych rodzajów wody, w tym wody surowej. Może działać przez długi czas bez awarii i konserwacji. Filtr samoczyszczący z serii GFK osiąga międzynarodowy poziom pierwszej klasy w standardzie projektowania produktu, zapewniając wydajność i jakość, które spełniają najbardziej wymagające wymagania użytkowników końcowych.

Woda wpływa do wnętrza ekranu z wlotu filtra, przechodzi przez ekran i wypływa z wylotu. Cząstki zanieczyszczeń są blokowane przez siatkę ekranu. Po nagromadzeniu większej ilości cząstek spadek ciśnienia filtracji wzrasta do wartości zadanej (zwykle 50 KPa). System sterowania uruchamia sekwencje czyszczenia. Otworzyć zawór płukania zwrotnego A i pomocniczą pompę zwrotną. Silnik przekładniowy napędza jednocześnie skaner posuwisto-zwrotny. Dwukanałowa rurka do płukania wstecznego porusza się spiralnie i czyści ekran wewnątrz za pomocą dysz ssących. Ponieważ zawór A płukania zwrotnego A otwiera się, różnica ciśnień zachodzi w położeniu, w którym dysze z grupy A stykają się z ekranem. Różnica ciśnień = ciśnienie wylotowe - wylot A ciśnienia wstecznego. Zewnętrzny filtrat przepływu wstecznego przechodzi przez sito i wtryskuje do wewnątrz dyszy ssącej grupy A. Zanieczyszczenia i cząstki na wewnętrznej powierzchni są wypłukiwane przez odwrócony przepływ i regenerowana jest zdolność filtracji filtra. Po zeskanowaniu i wyczyszczeniu obszaru ekranu za pomocą dysz ssących, jeden cykl płukania zwrotnego zostaje zakończony. Podczas płukania zwrotnego filtracja trwa i powstają tylko bardzo małe wahania natężenia przepływu i ciśnienia wylotowego.

Uruchom funkcję płukania zwrotnego dużych cząsteczek w trybie czasu po uruchomieniu na pewien czas. Zawór do płukania zwrotnego A Zamknięty i otwarty zawór płukania zwrotnego B. Silnik przekładniowy napędza dysze ssące grupy B, aby z powrotem wypłukać duże cząstki, których nie można usunąć za pomocą dysz ssących grupy A, co pozwoli uniknąć nieprawidłowego działania wynikającego z nagromadził duże cząstki przez długi czas.

Dane techniczne:

Standardowe ciśnienie obliczeniowe 1,0 MPa
Min. Ciśnienie robocze 0.2MPa, 0.16MPa (z pomocniczą pompą zwrotną)
Zakres strumienia objętości 50-3000 m³ / h
Obowiązująca ciecz Woda morska, świeża woda, inna woda surowa
Płyn do płukania zwrotnego Przefiltrowana czysta woda
Stopień filtracji. 15 ~ 300μm
Zasada działania Pojedynczy filtr Ciągła filtracja, Automatyczne płukanie zwrotne
Temperatura projektowa H0-50 ℃
Cykl spłukiwania wstecznego Różnica ciśnień 50KPa i czas
Różnicowy przyrząd ciśnieniowy Inteligentny przetwornik różnicy ciśnień
Rozmiar wlotu i wylotu DN80-DN600
Kierunek instalacji Poziomy lub pionowy
Standardowy wlot i wylot ANSI Flange CLASS150 / DIN Flange PN10
Materiał mokrego korpusu CS / 316L / 2205 Duplex SS
Materiał filtra 316L / 904L
Materiał części wewnętrznej PTFE / POM / 316L
Zabezpieczenie antykorozyjne stali węglowej Podszewka z gumy / Rilsan
Materiał uszczelniający NBR
Zawór zwrotny Pneumatyczny zawór motylkowy
Zasilanie obiektu 380 V / AC, 0,4-0,6 MPa Czyste i suche sprężone powietrze
Custom-made Design Konstrukcja przeciwwybuchowa obejmuje przyrządy i układ sterowania

Wewnętrzny proces antykorozyjny powierzchni

Automatyczne filtry samoczyszczące z serii GFK oferują dwa rodzaje konstrukcji odpornych na wodę morską, stal węglową powlekaną gumą i stal węglanową pokrytą Rilsan, które mogą spełnić długoterminowe wymagania filtracji wody morskiej. Klienci o wyższych wymaganiach mogą wybrać obudowę filtra wykonaną ze stali dupleksowej 2205.

Rilan Coating
Gumowa wykładzina

Aplikacje:

■ Obowiązujące pola: systemy uzdatniania wody, oczyszczanie wody surowej , systemy uzdatniania wody, cyrkulacyjne systemy chłodzenia, stal, celuloza i papier, górnictwo, petrochemia, obróbka metali, obiekty komunalne itp.

■ Obowiązująca ciecz: woda morska, woda gruntowa, woda morska, woda jeziorna, woda zbiornikowa, woda w stawie, woda chłodząca, woda lodowa, woda o wysokim i niskim ciśnieniu, woda wtryskowa, woda wymieniająca ciepło, woda uszczelniająca, woda chłodząca, woda studzienna, cyrkulacja woda procesowa, chłodziwo obróbcze, środek czyszczący, woda czyszcząca.

Szczegóły kontaktu
Mr. Sun