products

Filtr o dużej wydajności Filtracja głębokości / powierzchni dla drobnych chemikaliów

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: LIVIC
Orzecznictwo: ISO9001/SGS
Numer modelu: EcoSEP
Minimalne zamówienie: 100PC
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Polywood
Czas dostawy: 5-45 dni roboczych
Możliwość Supply: 100000 sztuk rocznie
Szczegóły informacji
materiał: Filc igłowany z polipropylenu / filc poliestrowy / siatka nylonowa / wielowłóknowy z polipropylenu / Typ filtracji: Filtracja wgłębna, filtracja powierzchniowa
Poziom efektywności: Nominalna, bezwzględna Opór cieplny: 90 ℃, 145 ℃
Obszar filtra: 0,1, 0,25, 0,5 ㎡ Materiał obroży worka filtracyjnego: PP, poliester

opis produktu

Element filtra worka filtrującego

Opis

Worek filtracyjny o dużej wydajności HiSEP to nowa generacja opatentowanej torby opracowanej przez LIVIC. Jego gabaryt jest taki sam, jak tradycyjny worek rozmiaru 2. Ale ma podwójną powierzchnię filtra, która zapewnia dwukrotnie większy strumień objętości i mniejszą pojemność. Worek filtrujący HiSEP może nie tylko zmniejszyć częstotliwość wymiany, ale także ograniczyć zatrzymywanie maszyny, koszty wymiany i zmniejszyć ilość odpadów płynnych w wyniku wymiany worka. Dzięki woreczkom filtrującym HiSEP nawet mały filtr ma wysoką wydajność, co pozwala znacznie obniżyć koszty inwestycji. Dzięki specjalnemu pozycjonerowi torebek jedna wymiana worka odbywa się w 20 sekund. Ten worek filtracyjny współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym koszem podtrzymującym worki HiSEP o dużym obciążeniu. Opcjonalnymi materiałami filtracyjnymi są PP, PE, NM, PX i EX.

Worek filtracyjny LIVIC zawiera Głębokość filtracji i siatkową filtrację powierzchni

[Filtracja wgłębna] Warstwa filtracyjna składa się z przepuszczania cienkich włókien według rodzaju reguł odrywania, dobrze usuwa małe cząstki stałe i niektóre miękkie nieczystości. Wyraźnie objaśnia płyn i jest rodzajem jednorazowych środków filtracyjnych. Przestrzeń głęboka ma silniejszą brudną zdolność utrzymywania. Dotyczy to filtracji cieczy o normalnej i niskiej lepkości przy wysokich wartościach filtracji.

[Filtracja powierzchni siatki] Warstwa filtrująca składa się z gładkiej, sztywnej siatki utkanej z pojedynczego włókna, a siatka powierzchniowa jest zwykle

typ dziurki kwadratowej. Dobrze jest usunąć większe cząstki stałe. Cząstka większa niż rozmiar siatki zostanie zablokowana, a cząstki mniejsze niż rozmiar siatki przechodzą łatwo. Filtracja powierzchni siatki ma funkcję ekranowania w zestawie. Placek filtracyjny na powierzchni siatki jest łatwy do usunięcia i oczyszczenia, a siatki z filtrem mogą być ponownie użyte kilka razy po czyszczeniu.

Dane techniczne:

Materiał Filc igłowany z polipropylenu / filc poliestrowy / siatka nylonowa / wielowłóknowy z polipropylenu / poliestru
Ocena filtracji 1-1000μm
Temperatura projektowa 0-145 ° C
ROZMIAR

1 # Torba filtracyjna, Φ178mm, długość 419mm

2 # Torba filtracyjna, Φ178mm, długość 813mm

4 # Torba filtracyjna, Φ102mm, długość 355mm

Aplikacje:

■ Obowiązujące branże: Drobne chemikalia, systemy uzdatniania wody, papier i szpryca, produkcja samochodów, petrochemia, obróbka skrawaniem, powłoki, elektronika itp.
■ Odpowiednie płyny: Szeroki zakres zastosowania, wszystkie ciecze zawierały mikro-zanieczyszczenia.

Szczegóły kontaktu
Mr. Sun