LIVIC EXHIBIT AT CHINA WIND POWER 2020

October 26, 2020
najnowsze wiadomości o firmie LIVIC EXHIBIT AT CHINA WIND POWER 2020

najnowsze wiadomości o firmie LIVIC EXHIBIT AT CHINA WIND POWER 2020  0

Wystawa LIVIC na targach China Wind Power 2020 w dniach 14-16 października. Jest to barometr chińskiego przemysłu odnawialnej energii wiatrowej.

LIVIC pokazuje najnowszy system filtracji oleju i płynów hydraulicznych do turbin wiatrowych, w tym filtry liniowe serii FL14 / FW15 usuwające szkodliwe zanieczyszczenia i zabezpieczające przekładnię turbiny wiatrowej, a także filtry głębinowe offline serii FU używane do konserwacji oleju w celu usunięcia ultradrobnego cząsteczki, lakier i wilgoć spowalniają degradację smaru i utrzymują najlepszy stan pracy.

Przestrzegając wysokiej wydajności, wysokiej jakości i niezawodności konstrukcji i standardów produkcyjnych, wysokiej jakości elementy filtrujące LIVIC są idealne do smarowania i filtracji hydraulicznej w turbinach wiatrowych i stanowią alternatywę dla innych marek, takich jak Hydac, Internoman i MAHLE.LIVIC pokazuje wkład filtrujący GearClean o podwójnej wartości znamionowej do przekładni turbiny wiatrowej, niskociśnieniowy wkład z włókna szklanego z serii BetaClean , Wysokociśnieniowy wkład filtrujący z włókna szklanego serii HyperClean , Bezrdzeniowy wkład filtra oleju konstrukcyjnego serii EcoClean i odpowietrznik serii QLS.

Klienci końcowi systemu filtracji hydraulicznej LIVIC, w tym Shanghai Electric, Haizhuang Wind (firma CSIC) i Siemens, są bardzo zadowoleni z produktów LIVIC.W China Wind Power zespół sprzedaży i techniczny LIVIC, producenci turbin wiatrowych, producenci skrzyń biegów i producenci olejów, tacy jak Exxon Mobil i Castrol, wymienili dogłębne poglądy na temat technologii filtracji oleju.

Nazwa wystawy: China Wind Power 2020
Termin: 14-16 października 2020 r
Miejsce wystawy: China International
Centrum wystawowe (Nowe miejsce)
Adres : NO.88, Tianzhuyuxiang Road, Shunyi District, Pekin, Chiny
LIVIC Booth NO.: E231-232